Dodanie tovaru - PS-MOS, s.r.o.

Prejsť na obsah
Zákaznícky servis

DODANIE TOVARU
spoločnosťou PS-MOS, s.r.o.


VŠEOBECNÉ USTANOVENIA

Tovar, ktorý si zakúpite na www.psmos.sk Vám doručime nasledovným spôsobom:
Prepravnou zasielkovou službou
DPD alebo naším kurierom spoločnosti PS-MOS, s.r.o..

Cena dopravy tovaru od dodávateľa na miesto určenia je
pripočítavaná do ceny tovaru.

Objednávky malých tovarov je vo väčšine prípadov možné zasielať Slovenskou poštou.


Ostatné objednávky tovarov sú zasielané špedičnou spoločnosťou. Cena bude uhradená dobierkou po dodaní tovaru.


Dodacie lehoty závisia od dostupnosti tovaru a samotnej dĺžky dopravy, ktorá je daná prepravcom. To znamená, že samotnú dĺžku dodania si vypočítate podľa vzorca:
celková dĺžka dodania (dodacia lehota) = dostupnosť tovaru + jeden deň.


V prípade, že konečný zákazník uhrádza platbu za tovar bezhotovostne, dodacia lehota sa predlžuje o dobu, ktorú potrebuje príslušná banková inštitúcia na uskutočnenie prevodu hodnoty objednávky na účet prevádzkovateľa internetového obchodu, prípadne na potvrdenie uskutočnenia prevodu hodnoty objednávky na účet prevádzkovateľa internetového obchodu.
Dostupnosť tovaru sa spravidla pohybuje od 1 dňa po 2 týždne (výnimočne aj dlhšie, presný údaj sa nachádza stále pri tovare).


V prípade, že si objednáte viac tovarov s rôznou dostupnosťou, tovar Vám bude doručený naraz v jednej zásielke, a podľa termínu najdlhšej dostupnosti. V prípade, že požadujete, aby Vám bol tovar doručený postupne, udajte to prosím do poznámky, prípadne nás kontaktujte telefonicky.


Tovar je počas prepravy poistený prepravcom podľa jeho štandardných podmienok, pričom toto štandardné poistenie je zahrnuté v cene .


Za splnenie dodávky sa považuje dodanie objednaného tovaru na uvedené miesto (pred
vchod obytného domu). Súčasťou dodávky nie je inštalácia dodaného tovaru.

Prevádzkovateľ alebo priamo dodávateľ vystaví a doručí zákazníkovi príslušný daňový doklad do 15 dní odo dňa zdaniteľného plnenia. Záručný list, v prípade, že k tovaru prináleží, obdrží zákazník spolu s tovarom. Ak zákazník spolu s tovarom neobdržal záručný list, je povinný kontaktovať prevádzkovateľa internetového obchodu
. O celom priebehu objednávky Vás budeme informovať e-mailovými správami. V prípade, že by došlo k zmene podmienok dodania tovaru, skontaktujeme Vás telefonicky, aby sme objednávku čím skôr doriešili k Vašej spokojnosti. Preto je pre nás nevyhnutné mať na Vás e-mailový aj telefonický kontakt.

V prípade neprevzatia tovaru (na základe objednávky) si prevádzkovateľ vyhradzuje právo uplatniť svoj nárok na náhradu vzniknutej škody. V prípade, že si zákazník tovar neprevezme pri prvom doručení, a požaduje opätovné doručenie tovaru, je povinný uhradiť náklady prvého ako aj opätovného doručenia tovaru.

Doručenie tovaru sme schopní realizovať na území
celej EÚ.

PREDÁVAJÚCI

PS-MOS, s.r.o.
Lúčna 2
927 05 Šaľa

tel. č.:
00421 (0) 31 771 23 12
e-
mail:  info@psmos.sk

Č
íslo bankového účtu: 6616211006/1111
UniCredit banka

Daňové údaje:
IČO:
36 542 911
DIČ:  
2020190909
IČ DPH: SK2020190909

Sme platci DPH
.

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, v oddiely Sro, vložka č.
16248/T

TOPlist
Návrat na obsah