Viessmann Vitodens 111-F - Kúrenia a Vetranie | PS - MOS, s.r.o.

|
 Blog
|
 Blog
Prejsť na obsah

Viessmann Vitodens 111-F
Kompaktné plynové kondenzačné kotly šetriace priestor s vysokým komfortom teplej vody pre rôznu úroveň kvality vody
Menovitý tepelný výkon: 3,2 až 32 kW
 |  Viessmann Partner
Vitodens 111-F
Inteligentná, cenovo atraktívna kombinácia efektívnej plynovej kondenzačnej techniky a vysokého komfortu teplej vody
Kompaktné plynové kondenzačné kotly šetriace priestor s vysokým komfortom teplej vody pre rôznu úroveň kvality vody

Vitodens 111-F je inteligentná, cenovo atraktívna kombinácia efektívnej plynovej kondenzačnej techniky a vysokého komfortu teplej vody. Pritom sa dá jednoducho ovládať, má dlhú životnosť a je digitálny. Kompaktný plynový kondenzačný kotol Vitodens 111-F je koncipovaný pre modernizáciu vykurovania a ako náhrada za staré plynové spaľovacie kotly so separátnym zásobníkom. Prostredníctvom vysoko účinného čerpadla s regulovanými otáčkami pracuje Vitodens 111-F nanajvýš energeticky úsporne a potichu. Moderná energetická centrála spĺňa tie najvyššie nároky na efektívne zásobovanie teplom. A vďaka smaltovanému 100-litrovému nabíjaciemu zásobníku, resp. 130-litrovému zásobníku teplej vody s vykurovacou špirálou sa Vitodens 111-F postará o vysoké pohodlie teplej vody kompaktne v jednom zariadení.
Osobitosti kotla Vitodens 111-WVhodný do budúcnosti

Technológia umožňujúca použitie zmesí zemného plynu a vodíka pri vykurovaní budov je dostupná a tisíce takýchto technológií sú už na trhu. Plynové kondenzačné kotly najnovšej generácie Vitodens 100 môžu byť v zásade už prevádzkované s 20-percentným podielom vodíka. Majitelia domov a bytov, ktorí sa rozhodnú pre tieto moderné nástenné a kompaktné zariadenia, sú preto ideálne vybavení do budúcnosti.
Horák MatriX-Plus
Srdce vášho vykurovania

Nový horák MatriX-Plus boduje predovšetkým svojou efektívnou prevádzkou aj nízkymi emisiami škodlivín a hluku. Špeciálny povrch z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele MatriX je odolný voči vysokým teplotám a stará sa o spoľahlivý výkon a dlhú životnosť.

Lambda Pro Plus automaticky sleduje akosť spaľovania a vyrovnáva tak kolísavú kvalitu plynu. Prispôsobí sa kvalite plynu. Konštantne vysoká energetická účinnosť. Bezpečnosť do budúcnosti. Nízke náklady na údržbu. Interval kontrol 3 roky.
Inox Radial z ušľachtilej ocele
Efektívne a s dlhou životnosťou

Rozdiel je vždy v nehrdzavejúcej oceli. Výmenník tepla z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Inox-Radial odolný voči korózii je jadrom zariadenia Vitodens 200-W. Vloženú energiu zvlášť účinne premieňa na teplo. Prakticky bez strát, so stupňom účinnosti 98 percent, ktorý je sotva možné prekonať. A to spolu s bezpečnosťou kvalitnej ušľachtilej ocele s mimoriadne dlhou životnosťou.

10-ročná garancia
na výmenník tepla z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele pre plynové kondenzačné kotly do 150 kW

Profitujte aj vy z týchto výhod
  • Mimoriadne atraktívny pomer ceny a výkonu
  • Odolný a účinný vďaka tepelnému výmenníku Inox-Radial z ušľachtilej ocele
  • Horák MatriX-Plus s reguláciou spaľovania Lambda Pro pre trvalo vysoký stupeň účinnosti a nízke emisné hodnoty
  • Jednoduchá a intuitívna obsluha prostredníctvom 3,5-palcového 7 segmentového displeja a dotykovými tlačidlami a takisto alternatívne cez mobilné koncové zariadenie
  • S možnosťou pripojenia na internet cez integrované WiFi rozhranie pre obsluhu a servis prostredníctvom aplikácií Viessmann
  • Certifikované pre 20% obsah vodíka v zemnom plyne
      Regulácia je prehľadná a intuitívna

      Energetický kokpit
      Jednoduchá obsluha prostredníctvom 3,5-palcového displeja s dotykovým ovládaním

      3,5-palcový 7 segmentový displej s dotykovým ovládaním novej elektronickej platformy sa vyznačuje veľmi jednoduchou a zrozumiteľnou obsluhou a decentným dizajnom v prevedení Blackpanel. Umožňuje veľmi komfortne nastavovať vykurovacie zariadenia s priamym a/alebo so zmiešavaným vykurovacím okruhom.


      Termostat ViCare pre vyšší komfort a efektívnosť

      Môžete tiež rozšíriť systém o digitálny termostat ViCare a vychutnať si ešte väčšie pohodlie a efektívnosť.
      Šetrenie energie, pohodlie a bezpečnosť s aplikáciou ViCare

      Nástenné plynové kondenzačné kotly Vitodens s novou elektronickou platformou majú integrované WiFi rozhranie.To umožňuje podľa potreby priame pripojenie na internet. Prostredníctvom aplikácie ViCare je obsluha vykurovania celkom jednoduchá a intuitívna. Vytvára prepojenie k digitálnemu servisu a je v priamom kontakte s lokálnym odborným partnerom.

      ViCare na požiadanie využíva GPS funkciu mobilného telefónu a tak rozpozná vzdialenosť od vykurovacieho telesa. Ak sa nastavená vzdialenosť prekročí, teplota v miestnosti sa automaticky zníži. Systém môžete doplniť aj o termostat ViCare a tak si vychutnávať ešte väčšie pohodlie a efektívnosť.
      :: Podobné produkty

      > Novinka! Vitodens 100-W
      Nástenné plynové kondenzačné kotly (vykurovacia a kombinovaná jednotka) pre bytové a rodinné domy, menovity tepelný výkon: 3,2 až 32 KW

      > Novinka! Vitodens 111-W
      Kompaktný plynový kondenzačný nástenný kotol Vitodens 111-W určený pre bytové a rodinné domy, menovitý tepelný výkon: 3,2 až 32 kW

      > Novinka! Vitodens 141-F
      Kompaktný stacionárny plynový kondenzačný kotol so 170 litrovým nabíjacím zásobníkom so solárnym okruhom, určený pre bytové a rodinné domy, menovitý tepelný výkon: 3,2 až 32 kW

      DOKUMENTÁCIA NA STIAHNUTIE
      __________
      Katalóg
      Plynová kondenzačná technika (PDF 1 MB)
      List technických údajov
      List technických údajov (PDF 614 KB)
      Máte záujem o podobné riešenie?
      __________
      Návrat na obsah