Decentrálne jednotky Lersen - Kúrenia a Vetranie | PS - MOS, s.r.o.

|
 Blog
|
 Blog
Prejsť na obsah

Decentrálne jednotky Lersen
Decentrálne vzduchotechnické jednotky
__________
| Lersen partner
LERSEN - Ohrievače vzduchu

Decentrálne teplovzdušné ohrievače vzduchu Lersen slúžia na vykurovanie veľkoobjemových priestorov objektov. Vyhreje celý objem vzduchu priestoru a neskôr sa nahrievajú steny a predmety priestoru, čo pri vyšších halách spôsobuje stratifikáciu - únik teplého vzduchu pod strop. Ide o teplovzdušný priamo-výhrevný plynový kotol. Pri plynových jednotkách tak plynový horák zohrieva uzavretý výmenník, ktorý odovzdáva teplo nútene prúdiacemu vzduchu z priestoru. Zariadenie môže byť na stene alebo pod stropom s vertikálnym prúdením vzduchu. K zariadeniu sa vyskladá komínový systém odvodu spalín a nasávania na horák. Hlavný axiálny ventilátor je možné manuálne modulovať 55-100%, pričom automatická modulácia horáka na základe teploty spalín nedovolí prehriatie a poškodenie výmenníka. Vykúrenie prebieha rýchlym nahriatím vzduchu priestoru (napríklad za hodinu) pričom priestor je mierne vysúšaný - nedochádza ku kondenzácii stien.

Vhodné pre rýchle občasné vykúrenie, alebo celoobjemové vykúrenie priestorov, pričom tento systém má nízku spotrebu plynu a elektriky oproti iným systémom vykurovania veľkoobjemových priestorov. Ide o prevádzky niektorých občasných výrobných dielní, telocvične, kultúrne domy a kostoly. Vhodné pre trvalé vykurovanie nižších priestorov do 5m ako sú rôzne dielne, autoservisy a predajne.
Zariadenia a technologické systémy

Vďaka našej širokej ponuke si môžete vybrať zariadenie, ktoré vyhovuje vaším požiadavkám a predstavám. Už ste si vybrali nové zariadenie? Vypracujeme Vám cenovú ponuku.
PREHĽAD DECENTRÁLNYCH JEDNOTIEK LERSEN - určené pre komerčné a priemyselné využitie

Plynové kondenzačné decentrálne jednotky určené pre vykurovanie a vetranie výrobných a skladovacích priestorov s účinnosťou až 109,8%

Plynové decentrálne jednotky určené pre vykurovanie a vetranie výrobných a skladovacích priestorov

Plynové decentrálne jednotky určené pre vykurovanie a vetranie výrobných a skladovacích priestorov

Teplovodné decentrálne jednotky určené pre vykurovanie a vetranie výrobných a skladovacích priestorov

Teplovodné decentrálne jednotky určené pre vykurovanie a vetranie výrobných a skladovacích priestorov
PREHĽAD PRÍSLUŠENSTVA A NÁHRADNÝCH DIELOV DECENTRÁLNYCH JEDNOTIEK LERSEN

> Lersen - Príslušenstvo
Príslušenstvo pre jednotky ako sú žalúzie a anemostaty, ktoré možno pripojiť na zostavy zmiešavacích komôr pre letnú ventiláciu.

> Lersen - Ovládanie a regulácia
Regulácia, ktorá umožňuje plynule meniť otáčky ventilátora. Možno ju tiež prepnúť na plný výkon či ventilátor úplne vypnúť.

> Lersen - Náhradné diely
Náhradné diely určené pre všetky decentrálne modely jednodiek Lersen. V prípade potreby vám pomôžeme a poradíme
Máte otázky?
__________
Návrat na obsah