Naši partneri - Kúrenia a Vetranie | PS - MOS, s.r.o.

|
 Blog
|
 Blog
Prejsť na obsah

Naše poslanie a certifikáty
Prečo to robíme?
__________
VIESSMANN

Viessmann Group je jedným z medzinárodných výrobcov vykurovacích, priemyselných a chladiacich systémov. Táto rodinná firma založená v roku 1917 zamestnáva 12 300 pracovníkov a obrat skupiny dosahuje 2,65 miliardy Eur.
S 22 výrobnými závodmi v 12 krajinách, 68 zastúpeniami v 31 krajinách, ako aj 120 predajnými spoločnosťami, je Viessmann zameraný skutočne medzinárodne. 56 % obratu pripadá na zahraničie.

Kompletný program firmy Viessmann ponúka pre všetky aplikačné oblasti a všetky zdroje energií individuálne riešenia s efektívnymi systémami. Ako ekologický priekopník ponúka spoločnosť Viessmann inteligentné, komfortné a efektívne vykurovacie, klimatizačné a chladiace systémy a decentrálnu výrobu elektriny. Viessmann produkty a systémy zaručujú najvyššiu efektívnosť a spoľahlivosť.
> Naší partneri
FläktGroup

Spoločnosť FläkGroup vďaka flexibilite, rozmanitosti a riešení aplikujeme výrobky do 4 kľúčových segmentov trhu: obytný/komerčný sektor - všetok priemysel - špeciálne aplikácie
Oblasti aplikácií: Kancelárske a verejné budovy, Obytné budovy, Obchody & Nákupné centrá
Bazény & Športové centrá, Hotely & Reštaurácie, Potraviny & Poľnohospodárstvo, Nemocnice & Farmácia, filtrácia vzduchu, Priemysel & Výroba, Parkovisko, Tunely & Metra
IVAR CS

Spoločnosť IVAR CS spol. s r.o. bola založená v r. 1992, ako obchodná firma s celkovým počtom 5 zamestnancov a s areálom, ktorého rozloha bola 3 500 m2. V priebehu uplynulých 25 rokov sa z tejto malej obchodnej firmy stala moderná dynamická spoločnosť, ktorá zásadným spôsobom ovplyvňuje predaj inštalačnej techniky v Českej a Slovenskej republike. Pôsobí ako reprezentant obchodno technického zastúpenia rady európskych firiem podnikajúcich v oboroch voda, kúrenie, plyn, filtrácia a úprava vody, čerpacia technika, solárne systémy, tepelné čerpadlá, zásobníky, fancoily, klimatizácie a rekuperácia.
KOTRBATÝ

Firma KOTRBATÝ je rodinná firma so stopercentným českým kapitálom a tradíciou.  Cieľom firmy je ponúkať zákazníkom riešenia, ktoré efektívne uspokojí ich potreby a pritom dávajú ekonomický zmysel. To sú chytré riešenia. Chytré vykurovanie dodáva energiu presne tam, kde je potreba a len toľko, koľko je aktuálne potrebné pre zaistenie tepelného komfortu osôb. Dochádza k maximálnemu využitiu vyrobeného tepla, pretože najlacnejšie teplo je nevyrobené! Tento cieľ nie je možné dosiahnuť iba voľbou výrobku s najvyššou účinnosťou, ale najmä voľbou takého spôsobu vykurovania, ktorý je najvhodnejší pre daný priestor, pracovisko.  Najdôležitejšou charakteristikou našich zamestnancov sú zručnosti, znalosti, spoľahlivosť a iniciatíva. Po rokoch na trhu sme vybudovali veľmi silný tím, ktorý nám teraz umožňuje bojovať na najkomplikovanejšie trhoch v Európe a byť na nich úspešní.
Máte otázky?
__________
Návrat na obsah