GEA Odťahový ventilátor RoofJETT - Kúrenia a Vetranie | PS - MOS, s.r.o.

|
 Blog
|
 Blog
Prejsť na obsah

Gea Strešný ventilátor RoofJETT
Strešný odťahový ventilátor
Decentralizovaná úprava vzduchu
| Fläktgroup partner
STREŠNÝ ODŤAHOVÝ VENTILÁTOR - RoofJETT
Obzvlášť tichý  pri prevádzke a s konštrukčne prepracovanom dizajne spĺňa GEA RoofJETT všetky normy a požiadavky. Osvedčená technológia odsávania odpadového vzduchu a iných neagresívnych plynov alebo pár s max. teplotami +40 až +400 °C je k dispozícií v 12 konštrukčných veľkostiach až do množstva vzduchu 19.300 m³/h. GEA RoofJETT je naviac vhodný so zvláštnymi požiadavkami akými sú tichá prevádzka alebo použitie v prostrediach s nebezpečenstvom výbuchu.
POPIS
__________
Strešné ventilátory RoetJETT sú v prevedení 12 veľkostiach až pre monžství vzduchu do 18 690 m³ / h. Sú tiež určené pre aplikácie so zvláštnymi požiadavkami: napríklad tichá prevádzka alebo na použitie v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu.

▪  Nezameniteľný dizajn
▪  Vysoká účinnost a bezpečnost
▪  Osávání vzdušniny až do teploty 400 °C
▪  Nízka hlučnosť a energeticky úspornú prevádzku s EC- motormi
▪  Rýchla a ľahká údržba a čistenie
▪  Samočinná klapka je štandardom
▪  Zvýšená ochrana proti korózii
▪  Množstvo vzduchu: 940 - 18 690 /h
▪  12 veľkostí s pripojovacími priemermi potrubia 200 630mm
▪  5 typov skríň ventilátora
▪  AC-motory pre odsávanie dymu do 400 °C / 2 h (alebo 120 °C nepretržite)
▪  AC i EC-motory pre odsávanie plynov do 105 °C
▪  Certifikácia ATEX - II 2 G c IIB T3 a II 2 G c IIB + H2 T4
Nenápadne tichý, ale nápadne príjemný v dizajne

RoofJETT je jedným z najtichších strešných ventilátorov na svete a zároveň estetická zložka pohľadu strechy - v akejkoľvek farbe RAL na požiadanie. Aj pri vysokom výkone RoofJETT pracuje veľmi ticho.
Toto je možné dosiahnuť efektívnym oddelením zvuku prenášaného štruktúrou jednotka motora a ventilátora a optimalizované prúdenie vzduchu. Hladinou zvuku je oblasť citlivý parameter. Hluk znižuje pomocou ďalších tlmiacich opatrení. Potom to funguje u susedov aj v pokojných obytných štvrtiach.
RoofJETT je tiež vizuálne pôsobivý. Je odolný, pozinkovaný a ďalšie puzdro s práškovým nástrekom je v štandardnej farbe RAL 9002 a na požiadanie vo všetkých ostatných farbách RAL k dispozícii. Funkčný odťahový ventilátor sa stáva pútavým vo vizuálne sofistikovaných strešných krajinách. Ale so všetkými požiadavkami na dizajn: Pokiaľ ide o inštaláciu a Údržba je predovšetkým o vnútorných hodnotách a premyslených detailoch. Rôzne strešné podklady urýchľujú a zjednodušujú montáž a voliteľný sklopný dizajn umožňuje otváranie Zariadenie. Pre rýchlu údržbu a čistenie je možné kryt ventilátora a kryt otvoriť v niekoľkých jednoduchých krokoch bude.
DOKUMENTÁCIA NA STIAHNUTIE
__________
Projekčné podklady
GEA Strešný ventilátor RoofJETT
Návod na montáž a obsluhu
GEA Strešný ventilátor RoofJETT
Certifikát - Vyhlásenie o zhode
GEA Strešný ventilátor RoofJETT
Máte záujem o podobné riešenie?
__________
Návrat na obsah