Regeneračná soľ - Kúrenia a Vetranie | PS - MOS, s.r.o.

|
 Blog
|
 Blog
Prejsť na obsah

Regeneračná soľ
Rgeneračná soľ pre stanice na úpravu vody
__________
 |  IVAR CS Partner
Regeneračná soľ

" Nie ste spokojní s kvalitou vody vo vašom dome? V čajníku sa vám vytvára vodný kameň a na batériách v kuchyni a kúpeľni vidieť usadeniny vodného kameňa? Máte tvrdú vodu! "

Zdanlivo nevyčerpateľný zdroj. Jej význam je čoraz väčší. Pijeme ju, umývame sa ňou, perieme oblečenie, dokonca ju používame na vykurovanie našich domovov, a predsa si málo všímame dôsledky jej používania. Až dovtedy, kým sa nepozrieme do čajníka a neuvidíme v ňom vodný kameň alebo nám kúrenár nevymení náš kotol za nový, pretože starý kotol je znefunkčnený vodným kameňom. Je to neuveriteľné, ale voda, ktorú spotrebuje za rok štvorčlenná domácnosť môže obsahovať až 70 kg vodného kameňa.
Zariadenia a systémy Viessmann

Vďaka našej širokej ponuke si môžete vybrať zariadenie, ktoré vyhovuje vaším požiadavkám a predstavám. Už ste si vybrali nové zariadenie? Vypracujeme Vám cenovú ponuku.
Produktová rada regeneračnej soli

> Regeneračná soľ GEL.SUL.C.S
Tabletovaná regeneračná soľ je vhodná pre všetky typy zmäkčovačov a čistená pomocou opakovanej kryštalizácie
Obj. č.: 410.600.44CS | 01/2024
17,00 € s DPH
:: Vedeli ste?
__________
Zariadenia určené na zmäkčovanie vody
Tvrdá voda môže byť odstránená. Na šťastie, existuje spoľahlivý a dostupný spôsob, ako navždy odstrániť vodný kameň. Stačí, keď si v dome inštalujete zmäkčovač vody Aquahome a tvrdá voda sa hneď zmení na mäkkú vodu, len čo prejde cez špeciálnu vrstvu, ktorá sa nachádza vnútri zariadenia. Po úprave určitého množstva vody túto vrstvu automaticky očistí – zregeneruje – soľný roztok.

Zariadenie Aquahome vyrába jeden z najlepších výrobcov na svete v oblasti systémov na úpravu vody, ktorý už viac ako 80 rokov udáva trendy v tejto oblasti. Zmäkčovače vody Aqua home majú unikátne, patentované riešenie, ktoré upravuje vodu komfortným spôsobom, šetrne voči životnému prostrediu.
Máte otázky?
__________
Návrat na obsah