Tepelné čerpadlá | PS-MOS, s.r.o. - Kúrenia a Vetranie | PS - MOS, s.r.o.

|
 Blog
|
 Blog
Prejsť na obsah

Tepelné čerpadlá
Teplo z okolia
__________
Prospekt Tepelné čerpadlá (PDF 1 MB)
 |  Viessmann Partner
Tepelné čerpadlá

Tepelné čerpadlá využívajú obnoviteľnú energiu zo zeme, slnka, podzemnej vody alebo vzduchu. V každom prípade znižujú spotrebu fosílnych palív, šetria cenné zdroje a znižujú škodlivé emisie CO2.

Užívatelia zároveň využívajú ďalšie výhody: Tepelné čerpadlá spoločnosti Viessmann majú funkciu chladenia „active cooling“ a „natural cooling“. Popri klasickom využití na výrobu tepla počas studených dní zabezpečujú v lete naopak príjemnú atmosféru v miestnosti a do domu privádzajú osviežujúci chlad.

Široký program tepelných čerpadiel ponúka pre každú požiadavku to správne riešenie. Už pri projektovaní sa dajú zohľadniť stavebné a geologické podmienky, osobné a individuálne predstavy o spotrebe tepla. Prevádzka tepelného čerpadla s vlastným vyrobeným prúdom z fotovoltaického zariadenia je mimoriadne ekologická a úsporná.

Tepelné čerpadlá spoločnosti Viessmann sa používajú pri novostavbách a modernizácii, dajú sa prevádzkovať v multivalentnom systéme spoločne so solárnymi zariadeniami a nainštalovaným plynovým kotlom. Každý investor a majiteľ nehnuteľnosti tak vie veľmi dobre zrealizovať svoje individuálne predstavy.
          Zariadenia a systémy Viessmann

          Vďaka našej širokej ponuke si môžete vybrať zariadenie, ktoré vyhovuje vaším požiadavkám a predstavám. Už ste si vybrali nové zariadenie? Vypracujeme Vám cenovú ponuku.
          Zelená dotáciám II
          Vďaka našej ponuke zistíte, ktoré zariadenie najviac vyhovuje vašim požiadavkám   >> zisti viac
          Odborník na Zelenú dotáciám

          Ing. Matej Zemko
          zemko@psmos.sk  |  0907/507-703
          Tepelné čerpadlá Viessmann
          Tepelné čerpadlá sú prvou voľbou, ak chceme súčasne dosiahnuť úsporu nákladov na vykurovanie a ekologickú výrobu tepla. Energiu, ktorú využíva tepelné čerpadlo, poskytuje okolité prostredie zadarmo a prakticky v neobmedzenom množstve. Plnohodnotný vykurovací systém spotrebuje len malý podiel elektriny na pohon a čerpadlo, aby tento tepelný potenciál mohol využiť. Tepelné čerpadlo nám poskytuje nezávislosť od fosílnych palív a aktívne prispieva k zníženiu emisií CO2 a k ochrane klímy.

          > Tepelné čerpadlá zem/voda
          Tepelné čerpadlá zem/voda využívajú teplo zo zeme ako primárny zdroj energie, buď zemné kolektory, alebo zemné vrty.


          > Tepelné čerpadlá vzduch/voda
          Tepelné čerpadlá vzduch/voda značky Viessmann sú ekologickým a úsporným zariadením pre rodinné domy ako pre vnútornú, tak aj vonkajšiu inštaláciu.

          > Splitové tepelné čerpadlá vzduch/voda
          Splitové tepelné čerpadlá sú typické rozdelením na tichú vnútornú jednotku a exteriérovú jednotku privádzajúcu vzduch zvonku.

          > Tepelné čerpadlá na ohrev vody
          Tepelné čerpadlá na ohrev vody Viessmann zabezpečia cenovo a energeticky výhodne teplú vodu zo vzduchu. Vhodné pre novostavby aj modernizácie starších domov


          > Veľké tepelné čerpadlá
          Vykurovanie s obnoviteľným zdrojom tepla vďaka veľkým tepelným čerpadlám, a to aj pri vyšších výkonoch. Vyberte si tepelné čerpadlo typu voda voda alebo zem voda.

          > Natural cooling - Pasívne chladenie
          Pasívne chladenie (natural cooling) vašej domácnosti vďaka produktom Viessmann. Užívajte si vždy príjemnú klímu v miestnosti
          :: Vedeli ste?
          __________
          Zariadenia určené na zmäkčovanie vody
          Tvrdá voda môže byť odstránená. Na šťastie, existuje spoľahlivý a dostupný spôsob, ako navždy odstrániť vodný kameň. Stačí, keď si v dome inštalujete zmäkčovač vody Aquahome a tvrdá voda sa hneď zmení na mäkkú vodu, len čo prejde cez špeciálnu vrstvu, ktorá sa nachádza vnútri zariadenia. Po úprave určitého množstva vody túto vrstvu automaticky očistí – zregeneruje – soľný roztok.

          Zariadenie Aquahome vyrába jeden z najlepších výrobcov na svete v oblasti systémov na úpravu vody, ktorý už viac ako 80 rokov udáva trendy v tejto oblasti. Zmäkčovače vody Aqua home majú unikátne, patentované riešenie, ktoré upravuje vodu komfortným spôsobom, šetrne voči životnému prostrediu.
          Máte otázky?
          __________
          Návrat na obsah