Viessmann Vitodens 200-W - Kúrenia a Vetranie | PS - MOS, s.r.o.

|
 Blog
|
 Blog
Prejsť na obsah

Viessmann Vitodens 200-W
Výhrevný priestor v tej najefektívnejšej podobe
Menovitý tepelný výkon: 1,9 až 32 kW
 |  Viessmann Partner
Vitodens 200-W
výhrevný komfort v tej najefektívnejšej podobe
Nová generácia vykurovacích systémov. Väčšia efektívnosť, menej emisií, jednoduchá obsluha, zameraná na budúcnosť, dlhá životnosť a digitálna technológia.
Vitodens 200-W predstavuje vykurovanie zajtrajška.

Vitodens 200-W je inteligentná energetická centrála, ktorá spĺňa tie najvyššie nároky na komfortné zabezpečenie tepla. Moderným funkčným dizajnom aj matným
povrchom s čistými líniami harmonicky zapadá do každého obytného priestoru.
Osobitosti kotla Vitodens 200-WOtočný displej
Pohodlná obsluha v zornom poli

Vďaka vyššie posadenému 3,5" čiernobielemu alebo 7" farebnému dotykovému displeju môžete Vitodens 200-W pohodlne obsluhovať vo výške vašich očí.
Horák MatriX-Plus
Srdce vášho vykurovania

Nový horák MatriX-Plus boduje predovšetkým svojou efektívnou prevádzkou aj nízkymi emisiami škodlivín a hluku. Špeciálny povrch z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele MatriX je odolný voči vysokým teplotám a stará sa o spoľahlivý výkon a dlhú životnosť.

Lambda Pro Plus automaticky sleduje akosť spaľovania a vyrovnáva tak kolísavú kvalitu plynu. Prispôsobí sa kvalite plynu. Konštantne vysoká energetická účinnosť. Bezpečnosť do budúcnosti. Nízke náklady na údržbu. Interval kontrol 3 roky.
Inox Radial z ušľachtilej ocele
Efektívne a s dlhou životnosťou

Rozdiel je vždy v nehrdzavejúcej oceli. Výmenník tepla z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Inox-Radial odolný voči korózii je jadrom zariadenia Vitodens 200-W. Vloženú energiu zvlášť účinne premieňa na teplo. Prakticky bez strát, so stupňom účinnosti 98 percent, ktorý je sotva možné prekonať. A to spolu s bezpečnosťou kvalitnej ušľachtilej ocele s mimoriadne dlhou životnosťou.

10-ročná garancia
na výmenník tepla z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele pre plynové kondenzačné kotly do 150 kW

Profitujte aj vy z týchto výhod
  • Mimoriadne jednoduché intuitívne ovládanie a integrované WiFi rozhranie
  • Vysoký komfort pri obsluhe vďaka 7-palcovému farebnému dotykovému displeju alebo alternatívne s 3,5-palcovým čiernobielym displejom alebo cez aplikáciu ViCare
  • Energetický kokpit na vizualizáciu výroby energie a spotreby energie
  • Vysoká prevádzková bezpečnosť vďaka integrovanej regulácii spaľovania Lambda Pro Plus
  • Vyššia účinnosť a menej oxidov dusíka vďaka novému horáku MatriX-Plus
  • Dlhá životnosť a efektívnosť vďaka výmenníku tepla Inox-Radial
  • Správna prevádzka vždy pod kontrolou prostredníctvom Lightguide
  • Trieda energetickej účinnosti: A
Regulácia Vitodens 200-W je prehľadná a intuitívna

Energetický kokpit
Jednoduché nastavovanie a obsluha zvyšujú účinnosť

Aké jednoduché je nastavenie a obsluha? Toto je jedno z najdôležitejších kritérií pri rozhodovaní sa pre nový výhrevný systém. Vitodens 200-W vás presvedčí vďaka mimoriadne vysokému komfortu pri obsluhe. Môžete ho úplne jednoducho a intuitívne obsluhovať cez smartfón, tablet alebo priamo na veľkom 7-palcovom farebnom dotykovom displeji s nastaviteľnou výškou alebo alternatívne na 3,5-palcovom čiernobielom displeji. Jasne viditeľný text a grafické ukazovatele vás prevedú všetkými bodmi menu. A vďaka energetickému kokpitu máte úplný prehľad o spotrebe energie.

Integrované WiFi rozhranie
Tepelný komfort sa stáva digitálnou záležitosťou
Integrované WiFi rozhranie pripojí  plynový kondenzačný kotol s upevnením na stene priamo na internet –  a tým vytvorí na želanie prípojky pre sieťové pripojenie a digitálne služby. Vďaka aplikácii ViCare je obsluha ešte pohodlnejšia: Pre úplne jednoduché ovládanie všetkých funkcií ohrevu. A v prípade výpadkov bude odborný partner informovaný priamo cez aplikáciu servisu a rýchlo sa môže postarať o nápravu.

5-ročná garancia
na kondenzačné kotly do 35 kW a pri podpísaní servisnej zmluvy
>> Viac tu
Aplikácia ViCare

Nové možnosti regulácie vykurovania cez internet ponúka aplikácia ViCare. Prevádzkovateľovi zariadenia umožňuje ovládanie vykurovacieho systému cez smartfón. Do prevádzkového stavu je možné kedykoľvek nahliadnuť a v prípade potreby poruchy urýchlene kontaktovať odborného partnera, ktorý bol do aplikácie už pred tým uložený.
:: Podobné produkty

> Vitodens 222-W
Kompaktný plynový kondenzačný nástenný kotol, menovitý tepelný výkon: 1,9 až 32 kW, oblasť použitia: rodinný/bytový dom, bytový dom, novostavba a modernizácia

> Vitodens 222-F
Plynový kondenzačný kompaktný kotol so 100 litrovým nabíjacím zásobníkom alebo 130 litrovým zásobníkom s rúrkovou špirálou na teplú vodu, menovitý tepelný výkon: 1,9 až 32 kW, oblasť použitia: rodinný dom, bytový dom, novostavba a modernizácia


> Vitodens 242-F
Plynový kondenzačný kompaktný kotol so 100 litrovým nabíjacím zásobníkom alebo 130 litrovým zásobníkom s rúrkovou špirálou na teplú vodu, menovitý tepelný výkon: 1,9 až 32 kW, oblasť použitia: rodinný dom, bytový dom, novostavba a modernizácia

DOKUMENTÁCIA NA STIAHNUTIE
__________
Katalóg
Plynová kondenzačná technika (PDF 1 MB)
List technických údajov
List technických údajov (PDF 614 KB)
Máte záujem o podobné riešenie?
__________
Návrat na obsah