Solárne systémy | PS-MOS, s.r.o. - Kúrenia a Vetranie | PS - MOS, s.r.o.

|
 Blog
|
 Blog
Prejsť na obsah

Solárne systémy
Teplo zo slnka - bezplatne až do domu
__________
 |  Viessmann Partner
Energia zo slnka – zdarma priamo domov

Kto dnes investuje do nového vykurovacieho zariadenia, mal by si
jeho doplnenie solárnym systémom naplánovať hneď. Takto môžete profi tovať z nízkej spotreby tepla a okrem toho sa každý mesiac môžete tešiť aj zo znížených účtov za energie.

Inštaláciou solárnych kolektorov okrem toho signalizujete vaše ekologicky zodpovedné konanie, a to tým, že emisie CO2 znižujete trvalo udržateľným spôsobom. Na toto poskytuje fi rma Viessmann optimálnu súhru všetkých komponentov a perspektívnej techniky. Argument, ktorý by sa pri investícii do solárnej techniky nemal podceniť je tiež zvýšenie ceny vašej nehnuteľnosti.

Na nasledujúcich stranách vás obšírne poinformujeme o možnostiach, ktoré vám poskytuje solárna technika od fi rmy Viessmann pre energeticky úspornú prípravu teplej vody a podporu vykurovania.

Pri našich 40 ročných skúsenostiach vo vývoji a výrobe solárnych tepelných zariadení sa pri fi rme Viessmann môžete spoľahnúť na perspektívnu techniku a najvyššiu kvalitu.

Nezáleží na tom, či chcete nový kondenzačný vykurovací systém na olej alebo plyn, vykurovací systém na drevo alebo tepelné čerpadlo – všetky zariadenia od fi rmy Viessmann sú už od výroby konštrukčne optimalizované pre ich kombinovanie so solárnou technikou. Nemožno tiež nespomenúť naše fotovoltaické moduly, pomocou ktorých môžete z bezplatnej slnečnej energie vyrábať elektrinu.
          Zariadenia a systémy Viessmann

          Vďaka našej širokej ponuke si môžete vybrať zariadenie, ktoré vyhovuje vaším požiadavkám a predstavám. Už ste si vybrali nové zariadenie? Vypracujeme Vám cenovú ponuku.
          Solárne systémy Viessmann

          Slnečné kolektory firmy Viessmann dokážu vyhovieť všetkým nárokom na účinnú a hospodárnu podporu vykurovania a prípravy teplej vody. So svojou širokou ponukou plochých a trubicových kolektorov poskytuje Viessmann pre každý vykurovací systém pružné a individuálne riešenia.

          Solárne kolektory dokážu ušetriť veľkú časť energie potrebnej na ohrev vody a vykurovanie. Buďte zároveň ekologický s plochými slnečnými kolektormi Viessmann.


          Inštalácia trubicových kolektorov Viessmann je záruka špičkovej kvality a technológie pre ekologický ohrev vody a vykurovanie slnečnou energiou.

          :: Vedeli ste?
          __________
          Zariadenia určené na zmäkčovanie vody
          Tvrdá voda môže byť odstránená. Na šťastie, existuje spoľahlivý a dostupný spôsob, ako navždy odstrániť vodný kameň. Stačí, keď si v dome inštalujete zmäkčovač vody Aquahome a tvrdá voda sa hneď zmení na mäkkú vodu, len čo prejde cez špeciálnu vrstvu, ktorá sa nachádza vnútri zariadenia. Po úprave určitého množstva vody túto vrstvu automaticky očistí – zregeneruje – soľný roztok.

          Zariadenie Aquahome vyrába jeden z najlepších výrobcov na svete v oblasti systémov na úpravu vody, ktorý už viac ako 80 rokov udáva trendy v tejto oblasti. Zmäkčovače vody Aqua home majú unikátne, patentované riešenie, ktoré upravuje vodu komfortným spôsobom, šetrne voči životnému prostrediu.
          Máte otázky?
          __________
          Návrat na obsah