Viessmann Vitodens 111-W - Kúrenia a Vetranie | PS - MOS, s.r.o.

|
 Blog
|
 Blog
Prejsť na obsah

Viessmann Vitodens 111-W
Obzvlášť cenovo atraktívny nástenný kotol s integrovaným nerezovým 46 litrovým zásobníkom
Menovitý tepelný výkon: 3,2 až 32 kW
 |  Viessmann Partner
Vitodens 111-W
Obzvlášť cenovo aktraktívny nástenný kotol s integrovaným nerezovým 46-litrovým nabíjacím zásobníkom pre rodinné a bytové domy
Kompaktné a učinné nástenné plynové kondenzačné kotly s mimoriadne atraktívnym pomerom ceny a výkonu

Ako veľkosériový výrobca s dlhoročnými skúsenosťami vo výrobe nástenných jednotiek vieme, čo je dôležité. Aj pri cenovo zvlášť atraktívnych kotloch Vitodens 111-W (s integrovaným 46 litrovým nabíjacím zásobníkom z ušľachtilej ocele) sa môžete spoľahnúť na kvalitu produktov Viessmann. Nástenné kotly Viessmann sú preto nielen synonymom inovatívnej techniky a výkonu, ale predovšetkým aj spoľahlivosti a dlhej životnosti.

Vzhľadom na moderné konštrukčné skupiny je nástenná plynová kondenzačná jednotka maximálne priestorovo úsporná a dá sa inštalovať aj do malých výklenkov. Nie sú potrebné bočné servisné odstupy. Všetky pripojenia sú ľahko prístupné spredu. Vďaka tomu sú kotly Vitodens ideálne na modernizáciu bytu alebo rodinného domu.
Osobitosti kotla Vitodens 111-WVhodný do budúcnosti

Technológia umožňujúca použitie zmesí zemného plynu a vodíka pri vykurovaní budov je dostupná a tisíce takýchto technológií sú už na trhu. Plynové kondenzačné kotly najnovšej generácie Vitodens 100 môžu byť v zásade už prevádzkované s 20-percentným podielom vodíka. Majitelia domov a bytov, ktorí sa rozhodnú pre tieto moderné nástenné a kompaktné zariadenia, sú preto ideálne vybavení do budúcnosti.
Horák MatriX-Plus
Srdce vášho vykurovania

Nový horák MatriX-Plus boduje predovšetkým svojou efektívnou prevádzkou aj nízkymi emisiami škodlivín a hluku. Špeciálny povrch z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele MatriX je odolný voči vysokým teplotám a stará sa o spoľahlivý výkon a dlhú životnosť.

Lambda Pro Plus automaticky sleduje akosť spaľovania a vyrovnáva tak kolísavú kvalitu plynu. Prispôsobí sa kvalite plynu. Konštantne vysoká energetická účinnosť. Bezpečnosť do budúcnosti. Nízke náklady na údržbu. Interval kontrol 3 roky.
Inox Radial z ušľachtilej ocele
Efektívne a s dlhou životnosťou

Rozdiel je vždy v nehrdzavejúcej oceli. Výmenník tepla z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Inox-Radial odolný voči korózii je jadrom zariadenia Vitodens 200-W. Vloženú energiu zvlášť účinne premieňa na teplo. Prakticky bez strát, so stupňom účinnosti 98 percent, ktorý je sotva možné prekonať. A to spolu s bezpečnosťou kvalitnej ušľachtilej ocele s mimoriadne dlhou životnosťou.

10-ročná garancia
na výmenník tepla z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele pre plynové kondenzačné kotly do 150 kW

Profitujte aj vy z týchto výhod
  • Mimoriadne atraktívny pomer ceny a výkonu
  • Odolný a účinný vďaka tepelnému výmenníku Inox-Radial z ušľachtilej ocele
  • Horák MatriX-Plus s reguláciou spaľovania Lambda Pro pre trvalo vysoký stupeň účinnosti a nízke emisné hodnoty
  • Jednoduchá a intuitívna obsluha prostredníctvom 3,5-palcového 7 segmentového displeja a dotykovými tlačidlami a takisto alternatívne cez mobilné koncové zariadenie
  • S možnosťou pripojenia na internet cez integrované WiFi rozhranie pre obsluhu a servis prostredníctvom aplikácií Viessmann
  • Certifikované pre 20% obsah vodíka v zemnom plyne
      Regulácia je prehľadná a intuitívna

      Energetický kokpit
      Jednoduchá obsluha prostredníctvom 3,5-palcového displeja s dotykovým ovládaním

      3,5-palcový 7 segmentový displej s dotykovým ovládaním novej elektronickej platformy sa vyznačuje veľmi jednoduchou a zrozumiteľnou obsluhou a decentným dizajnom v prevedení Blackpanel. Umožňuje veľmi komfortne nastavovať vykurovacie zariadenia s priamym a/alebo so zmiešavaným vykurovacím okruhom.


      Termostat ViCare pre vyšší komfort a efektívnosť

      Môžete tiež rozšíriť systém o digitálny termostat ViCare a vychutnať si ešte väčšie pohodlie a efektívnosť.
      Šetrenie energie, pohodlie a bezpečnosť s aplikáciou ViCare

      Nástenné plynové kondenzačné kotly Vitodens s novou elektronickou platformou majú integrované WiFi rozhranie.To umožňuje podľa potreby priame pripojenie na internet. Prostredníctvom aplikácie ViCare je obsluha vykurovania celkom jednoduchá a intuitívna. Vytvára prepojenie k digitálnemu servisu a je v priamom kontakte s lokálnym odborným partnerom.

      ViCare na požiadanie využíva GPS funkciu mobilného telefónu a tak rozpozná vzdialenosť od vykurovacieho telesa. Ak sa nastavená vzdialenosť prekročí, teplota v miestnosti sa automaticky zníži. Systém môžete doplniť aj o termostat ViCare a tak si vychutnávať ešte väčšie pohodlie a efektívnosť.
      :: Podobné produkty

      > Novinka! Vitodens 100-W
      Nástenné plynové kondenzačné kotly (vykurovacia a kombinovaná jednotka) pre bytové a rodinné domy, menovity tepelný výkon: 3,2 až 32 KW

      > Novinka! Vitodens 111-F
      Kompaktný stacionárny plynový kondenzačný kotol so 100 litrovým nabíjacím zásobníkom alebo so 130 litrovým zásobníkom s rúrkovou špirálou na teplú vodu, pre bytové a rodinné domy, menovitý tepelný výkon: 3,2 až 32 kW


      > Novinka! Vitodens 141-F
      Kompaktný stacionárny plynový kondenzačný kotol so 170 litrovým nabíjacím zásobníkom so solárnym okruhom, určený pre bytové a rodinné domy, menovitý tepelný výkon: 3,2 až 32 kW

      DOKUMENTÁCIA NA STIAHNUTIE
      __________
      Katalóg
      Plynová kondenzačná technika (PDF 1 MB)
      List technických údajov
      List technických údajov (PDF 614 KB)
      Máte záujem o podobné riešenie?
      __________
      Návrat na obsah